دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

راهنمای ثبت نام

سامانه شناسایی کارآفرینان و مخترعین با هدف گرد آروری اطلاعات حوزه کارآفرینی و اختراع در استان سیستان و بلوچستان طراحی شده است.

۱- ثبت نام کنندگان محترم در اولین گام با کلیک بر روی دکمه ثبت نام باید نسبت به تعیین نام کاربری و کلمه عبور اقدام فرمایند.

۲- پس از ثبت نام (تعیین کد ملی به عنوان نام کاربری و تعیین کلمه عبور) با دنبال کردن پیام هایی که بر روی صفحه ظاهر می گردد به صفحه اول برگشته و با وارد کردن کد ملی و کلمه عبور تعیین شده وارد سامانه خواهند شود.

راهنمای کارآفرینان - ثبت نام

۳- صفحه اصلی سامانه دارای پنج بخش است. کاربران با کلیک بر روی زبانه مربوط به هر بخش می توانند نسبت به ثبت اطلاعات در هر بخش اقدام نمایند.

۴- در بخش اول اطلاعات شخصی کارآفرین (مانند نام، نام خانوادگی و …) درخواست شده است. همچنین بالای این بخش در سمت چپ یک کادر برای قرار دادن عکس کارآفرین تعبیه شده است که با کلیک بر روی دکمه upload می توان تصویر در در این کادر قرار داد.

۵- در پایین بخش اطلاعات شخصی یک کادر برای درج بیوگرافی کارآفرین قرار دارد. برای مشاهده یک نمونه بیوگرافی می توانید به صفحه «نمونه بیوگرافی» مراجعه فرمایید.

راهنمای کارآفرینان - اطلاعات شخصی

۶- در بخش اطلاعات تحصیلی کارآفرینان می توانند اطلاعات تحصیلی خود را به تفکیک مقاطع مختلف تحصیلی وارد نمایند.

۷- بخش اختراعات برای ثبت اطلاعات مربوط به اختراعات کاربران ایجاد شده است. در این بخش برای ثبت اطلاعات هر اختراع ابتدا بر روی دکمه «درج اطلاعات اختراع» کلیک نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که بیش از یک اختراع دارید می توانید با کلیک مجدد بر روی این درکمه اطلاعات سایر اختراعات خود را نیز وارد نمایید.

راهنمای کارآفرینان - درج اختراع

۸- با کلیک بر روی دکمه «درج اطلاعات اختراع» یک پنجره مانند شکل زیر باز می شود. در این پنجره اطلاعات مربوط به اختراع را وارد نمایید. در قسمت پایین سمت راست یک پانل با ۵ جایگاه برای درج اطلاعات عناوین کسب شده علمی و پژوهشی وجود دارد.

۹- در قسمت پایین سمت چپ این پنجره سه جایگاه برای قرار دادن تصاویر اختراع وجود دارد که با کلیک بر روی دکمه upload می توانید تصویر اختراع را در این قسمت قرار دهید.

راهنمای کارآفرینان - اطلاعات اختراع

۱۰- بخش کارآفرینی برای درج اطلاعات کارآفرینی ایجاد شده است. برای ورود اطلاعات کارآفرینی در این بخش، مشابه بخش اختراعات مطابق بند های ۷ تا ۹ عمل نمایید.

۱۱- در بخش پیشنهادات و ایده ها، دو کادر مجزا برای دریافت پیشنهادات و ایده ای کاربران برای رفع موانع موجود بر رسر راه کارآفرینی و اختراع وجود دارد. با درج پیشنهادات خود در این بخش می توانید ما را در انعکاس راهکارهای مناسب به مسئولین امر یاری کنید.